Kontakt

Ta kontakt med någon av oss – vem du vill – när du vill

Kontakta gärna någon av stödpersonerna direkt. Du kan också ringa PCFÖsts kontakttelefon 013-10 15 71. Där finns en telefonsvarare där du kan lämna ditt namn och telefonnummer och du kommer att bli uppringd av en av stödpersonerna.

Anders Elfving (f 1944)
LINKÖPING

Telefon: 013-34 35 777
Telefon: 070-619 46 56
anders.elfving44@gmail.com

Hans Abrahamsson (f 1941)
TJÄLLMO

Telefon: 0141-603 27
Telefon: 070-556 03 27
aba@boremail.com

Kjell Axelsson (f 1939)
RIMFORSA

Telefon: 070-676 17 93
kjell.a.axelsson@telia.com​​​​​​​

Staffan Edstrand (f 1948)
LINKÖPING

Telefon: 013-16 15 32
Telefon:  070-3216814
staffan.edstrand@gmail.com

Urban Sandberg (f 1952)
LINKÖPING

Telefon: 0142-360091
Telefon: 070-517 52 99
busandberg@gmail.com

Bernt Olsson (f 1935)
LINKÖPING

Telefon: 013-15 16 12
Telefon: 070-688 35 21
boil.151612@telia.com

Jan Björklund (f 1944)
KROKEK/KOLMÅRDEN

Telefon: 076-844 33 80
jannebj@telia.com

Kjell Brissman (f 1945)
LINKÖPING

Telefon: 070-569 08 66
kjell@brissmankonsult.se

Stig Knutsson (f 1944)
MJÖLBY

Telefon: 070-659 00 46
tjages@gmail.com

Örjan Dahlberg (f 1927)
SKÄRBLACKA

Telefon: 011-588 45
orjan.dahlberg@gmail.com

Georg Berky (f 1945)
MOTALA

Telefon: 070-687 77 55
geolilian40@gmail.com

Kerstin Axelsson (f 1944)
RIMFORSA

Telefon: 070-518 54 08
k.b.axelsson@telia.com

Siewert Babtist (f 1941)
LINKÖPING

Telefon: 013-29 81 43
siewert.babtist@gmail.com

Svante Larsson (f 1954)
MOTALA

Telefon: 070-540 39 50
svla4@hotmail.com